Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія:

ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ”; 19700, Україна , Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Незалежності, 37, 37А; код за ЄДРПОУ – 40957305; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку з утепленням зовнішніх стін по вулиці Незалежності, 37, в м. Золотоноша Черкаської області (Код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-01-013868-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та відповідають базовим технічним вимогам до таких робіт, виходячи з вимог законодавства України щодо якості аналогічних робіт.

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно із технічним завданням за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-12-01-013868-a

 

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення на 2022 рік по об’єкту «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку з утепленням зовнішніх стін по вулиці Незалежності, 37, в м. Золотоноша Черкаської області, визначений виходячи з потреб ОСББ та затверджений рішенням Золотоніської міської ради №22-3/VIII від 10.08.2022.

При цьому: джерело фінансування: Державний бюджет – 50% від суми договору; місцевий бюджет – 455000,00 грн.; власний бюджет (кошти ОСББ) – решта суми.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 2 931 296,00 грн. з ПДВ.

 

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено з урахуванням вимог кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 №281, та визначено на основі Зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку з утепленням зовнішніх стін по вулиці Незалежності, 37, в м. Золотоноша Черкаської області (коригування)», що підтверджений Експертним звітом (позитивним) філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Черкаській області від 01.12.2022  № 24-0263/01-22.

Вилов безпритульних собак

Увага! В місті Золотоноша та в селах об’єднаної громади розпочато вилов безпритульних собак!

Бригада з вилову та стерилізації буде працювати протягом всього робочого тижня. Просимо мешканців ОТГ повідомляти про місце знаходження подібних тварин. Працівники УЖКГ збирають заявки та відповідно координують роботу зооволонтерів.

Обробка аварійно небезпечних ділянок

З метою недопущення утворення ожеледиці на автошляхах міста комунальна техніка розпочала попередню обробку аварійно небезпечних ділянок. Наразі автошляхи міста в більшості сухі але просимо водіїв бути уважними та обережними.

Увага! Погіршення погодних умов!

На сьогоднішній вечір синоптики прогнозують різке погіршення погодніх умов. Очікуються пориви вітру, сильні опади у вигляді мокрого снігу та дощу. І це все при мінусовій температурі повітря, що сприятиме утворенню небезпечної ожеледиці на замерзлій поверхні доріг та тротуарів. Просимо бути максимально обережними та не планувати на сьогоднішній день далеких подорожей! Бережіть себе!

На дорогах очікується ожеделиця

За повідомленням Черкаського обласного Гідрометцентру 9 грудня на дорогах очікується ожеледиця. З метою недопущення утворення крижаного покриву на дорогах міста сьогодні було проведено посипання потенційно небезпечних ділянок та крутих спусків піщано-соляною сумішшю.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Відділ муніципального інспектування управління ЖКГ оголошує додатковий набір інспекторського складу. У сектор інспекції з паркування необхідний інспектор для контролю за паркуванням транспортних засобів на території міста.

comments powered by HyperComments