Припинення водопостачання на кварталі №3

У зв’язку із аварійною ситуацією на системі водогону вказаного кварталу (вул. Пирогова, Енергетиків, Богодухівська, Вишнева) починаючи з 17:00 буде припинено водопостачання.

Відновлення подачі води відбудеться після проведення аварійно-відновлювальних робіт протягом завтрашнього дня. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Тимчасове обмеження руху та водопостачання!

До уваги учасників дорожнього руху!

У зв’язку з необхідністю проведення підготовчих робіт до ремонту колектора водовідведення 23 вересня від 9-ї години до 13-ї буде обмежено рух всього транспорту частиною вулиці Шевченка (від перехрестя з вул. Благовіщенська до вул. Гоголя).

Також, починаючи з 8-ї години до 14:00 буде припинено водопостачання мікрорайону РМЗ у зв’язку з проведенням робіт на системі водовідведення.Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Увага! Новий обвал колектора!

Увага! Термінова та важлива інформація!

В наслідок чергової зливи стався новий обвал колектора системи водовідведення. Тепер це відбулося коло будинку #34 по вулиці Шевченка. О 20-00 буде припинено водопостачання в районі Золотоніського машинобудівного заводу. Зробіть необхідний запас води!

Увага! Чергове провалля на вулиці Шевченка

Увага! Важлива інформація!

Маємо чергове провалля на вулиці Шевченка. Цього разу це сталося на перехресті з вулицею Замкова. На місці вже працюють аварійники водоканала, представники поліції та УЖКГ. Є необхідність відключення водопостачання по вулиці Шевченка та прилеглих, від ресторану “Зустріч” в напрямок маслозавода. Зробіть максимальний запас води.

Оперативна інформація щодо ліквідації аварії на колекторі водовідведення

Фахівці КП “Міський Водоканал” здійснюють монтаж обхідної гілки системи водовідведення з метою перекриття надходження стоків до місця пориву. Наразі монтується обвідна гілка для уникнення вимкнення водопостачання.

У місті пориву встановлюють будівельні щити. Невдовзі комун21альники розпочнуть роботи із заміни пошкодженої ділянки.

Ще раз наголошуємо на тому, що аварія сталася на ділянці, котра досі не ремонтувалася. І вкотре просимо не маніпулювати особливо стурбованих жителів міста.

Просимо водіїв бути уважними та обережними, керуватись дорожніми знаками!

До уваги громадян!

У зв’язку із проведенням аварійно – ремонтних робіт на ділянці водогону по вул. Панаса Мирного, на час проведення робіт буде відсутнє водопостачання на вул. Ринкова, Панаса Мирного та прилеглих до них

Припинення водопостачання в районі вулиці Баха

У зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт починаючи з 12:00 буде повністю припинено водопостачання мікрорайону Баха, центральної частини вул. Шевченка, початок вул. Черкаська. Відновлення водопостачання відбудеться до 18:00 19.08.2020

Обмеження руху в районі вулиці Баха

У зв’язку з проведення аварійно-відновлювальних робіт на системі водопостачання по вул. Баха, враховуючи необхідність проведення земляних робіт в межах автомобільної дороги діють обмеження на рух будь якого транспорту на ділянці вул. Баха від перехрестя вул. Обухова до перехрестя з вул. Пирятинська.

Аварія водопостачання на Пирятинській та Лікарняній.

Через складність пориву на мережі водопостачання, ліквідацію аварії буде продовжено завтра, 17 серпня.
Тимчасово водопостачання буде відновлено сьогодні на одну годину – з 17.00 до 18.00 – для поповнення запасів води.

Аварія водопостачання на Пирятинській та Лікарняній.

За інформацією КП ”Міський водоканал” у найближчу годину на вказаних вулицях буде відсутнє водопостачання через порив водогону. Аварію планують ліквідувати протягом дня. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

comments powered by HyperComments