Вихід із ладу лічильника для води, несанкціоноване втручання, або заміна: як слід комунікувати із “Міським Водоканалом”

КП «Міський водоканал» повідомляє, що відповідно до пп.3 п.4 Загальних положень Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 22 листопада 2018 року № 315 для розподілу не приймаються показання вузла розподільного обліку, приладу розподільного обліку теплової енергії, що зняті (надані), починаючи з дати встановлення факту виходу його з ладу (закінчення строку повірки засобу вимірювальної техніки, що входить до його складу) або встановлення факту несанкціонованого втручання в його роботу (самовільний демонтаж, умисне знищення, пошкодження, розкомплектування, у тому числі порушення цілісності пломб, тощо), до дати прийняття на абонентський облік відремонтованого чи заміненого вузла розподільного обліку, приладу розподільного обліку теплової енергії або повіреного засобу вимірювальної техніки, що входить до його складу.

Тому, просимо в двомісячний строк із дня отримання за Вашою адресою проживання такого повідомлення надати до КП «Міський водоканал» документи, що підтверджують проходження повірки приладом розподільного обліку (лічильником).

У разі відсутності підтверджувальних документів для споживача відповідно до п.6 Розділу ХIII Методики буде застосовуватися норма споживання, встановлена органом місцевого самоврядування з урахуванням кількості фактичих жителів та коригуючого коефіцієнту.

Для отримання додаткової інформації звертатись до  КП «Міський водоканал» за адресою: вул. Шевченка, 156, м. Золотоноша,  тел. 2-93-19,  2-93-31.

Частина вулиці Шевченка: тимчасова відсутність водопостачання

У зв’язку із аварійною ситуацією буде відсутнє водопостачання у мешканців частини вулиці Шевченка (від вулиці Захисників України до перехрестя з Івана Богуна).

Зробіть необхідний запас води!

Бригада КП “Міський водоканал” вже працює над ліквідацією аварійної ситуації.

Тимчасове відключення водопостачання: Січова, Незалежності, Захисників України

У зв’язку із здійсненням аварійно-відновлювальних робіт 17 листопада із 9:00 і протягом дня буде відсутнє водопостачання на ряді вулиць.

Локації: вулиці Січова, Незалежності, частина вулиці Захисників України (від перетину з вулицею Незалежності) та багатоквартирний будинок за адресою Черкаська, 85.

Перепрошуємо за тимчасові незручності!

На системі водопосточання міста розпочались регламентні роботи

У зв’язку із введенням в експлуатацію новозбудованого резервуару чистої води на системі водопостачання міста Золотоноша, з 08 листопада 2023 року протягом тижня рекомендуємо кипʼятити воду перед вживанням!

В разі виникнення проблемних питань, інформуйте управління житлово-комунального господарства за номерами телефонів +380 (97) 665 49 22 або 2-30-57.

Дякуємо за розуміння!

Від Захисників України до Машбуду: обмеження водопостачання на вулиці Шевченка

У зв’язку з аварійною ситуацією на системі водопостачання міста тимчасово буде припинено постачання води на вулиці Шевченка (від перехрестя із Захисників України до району Машинобудівного заводу) та прилеглих.

Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Про відновлення водопостачання буде додаткове повідомлення.

Шепелівська да Дібрівська: обмеження водопостачання та руху транспорту

У зв’язку з ліквідацією аварійної ситуації на системі водопостачання міста, протягом дня тимчасово буде обмежено рух автотранспорту на перетині вулиць Шепелівська та Дібрівська, а також припинено постачання води на цих та інших прилеглих вулицях.

Просимо зробити невеликий запас води! Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Від Захисників України до Машбуду: обмеження водопостачання на вулиці Шевченка

У зв’язку з аварійною ситуацією на системі водопостачання міста тимчасово буде припинено постачання води на вулиці Шевченка (від перехрестя із Захисників України до району Машинобудівного заводу) та прилеглих.

Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Про відновлення водопостачання повідомлено додатково

Від Соборної до Машбуду: обмеження водопостачання на вулиці Шевченка

У зв’язку з аварійною ситуацією на системі водопостачання міста тимчасово буде припинено постачання води на частині вулиці Шевченка (від Соборної до району Машинобудівного заводу) та прилеглих.

Перепрошуємо за тимчасові незручності! Про відновлення водопостачання буде додаткове повідомлено.

Позаштатна ситуація на системі водопостачання: закликаємо тимчасово обмежити споживання

Фахівці КП “Міський Водоканал” відібрав зразки води на кількох кварталах міста. Станом на цю годину перевищень за основними показниками, на які акредитована лабораторія комунального підприємства “Міський водоканал”, не зафіксовано. Зразки передаємо на лабораторії, де є можливість виконання більш розширених аналізів.

За інформацією Водоканалу, ані в резервуарі чистої води, який подає воду в місто, ані на свердловинах, специфічний запах не зафіксовано. Звідки з’явфився цей запах у міській мережі, поки що невідомо. Вивчаємо питання далі.

На разі здійснили хлорування води. Тож просимо поки що мінімізувати її споживання, а також не робити вживати без попереднього кип’ятіння.

Більше інформації на моїй сторінці в Телеграм-каналі заступника міського голови Олександра Флоренка: https://t.me/florenko_zolotonosha

Позаштатна ситуація на системі водопостачання: фахівці виконали детальний аналіз води

У звʼязку із поширенням інформації про наявність стороннього запаху у воді, яка постачається споживачам, повідомляємо: фахівці КП “Міський водоканал” вже декілька годин здійснюють перевірку системи водопостачання міста. Жодних позаштатних чи аварійних ситуацій на системі протягом останньої доби не виникало, ремонтні роботи не здійснювались.

Лабораторія комунального підприємства взяла проби води для детального аналізу. Перші показники будемо мати за декілька годин.

Також здійснені додаткові заходи для очищення, тому рекомендуємо перед вживанням перекипʼятити воду!

Припинення водопостачання на ряді вулиць!

У зв’язку з проведенням фахівцями КП “Міський водоканал” робіт з ліквідації пориву мережі, з 9:00 до 16:00 буде відсутнє водопостачання на наступних вулицях:

– Благовіщенська;
– Івана Дробного (Пушкіна);
– Корольова;
– М.Негоди (Колгоспна);
– Малиновського;
– Піддубного;
– Заплавна
та інших прилеглих.

Перепрошуємо за незручності!

Припинення водопостачання: Монастирська і Залізняка

Увага! У зв’язку із аварійною ситуацією на системі водопостачання міста, тимчасово припинено постачання води на вулицях Монастирська і Залізняка. Фахівці КП “Міський водоканал” вже працюють над ліквідацією.

Також у зв’язку із проведенням робіт буде повністю перекрито рух на вулицях Монастирська та Залізняка.

Користуйтесь альтернативними шляхами обʼїзду відповідно до схеми руху!

Перепрошуємо за незручності!

Тимчасове припинення енергопостачання: 23-го Вересня, Жашківська

У зв’язку з проведенням аварійно – відновлювальних та профілактичних робіт на системі водопостачання, 27.06.23 з 19:00 до 15:00 28.06.23 буде припинено водопостачання по вул. 23-го Вересня, Жашківська та прилеглим.

Після відновлення водопостачання протягом доби просимо прокипʼятити воду перед вживанням!

Просимо вибачання за тимчасові незручності!

Тимчасове припинення водопостачання

У зв’язку зі здійсненням аварійно-відновлювальних робіт на системі водопостачання міста, тимчасово, з 11:00, буде припинено постачання води від перехрестя вулиць Шевченка/Соборна до мікрорайону ЗМЗ.

Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Увага! Тимчасове припинення водопостачання: вулиця Ринкова

У зв’язку з проведенням аварійно – відновлювальних робіт тимчасово буде припинено водопостачання по вулиці Ринкова.

Орієнтовний час виконання робіт – 2 години. Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Тимчасове припинення водопостачання

У зв’язку із ліквідацією аварійної ситуації на системі водопостачання міста, тимчасово, із 13:00 до 16:00, буде припинено водопостачання мікрорайону поблизу Золотоніського машинобудівного заводу.

Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Увага! Тимчасове зупинення водопостачання

У зв’язку зі встановленням потужного генератора на головній свердловині, тимчасово буде зупинено водопостачання в місто Золотоноша. Є вірогідність, що деякий час на верхніх поверхах багатоквартирних будинків буде відсутня вода.

За можливості зробіть мінімальний запас води.

Тимчасове призупинення водопостачання: Баха, Франка, Семенівська

У зв’язку з аварією на системі водопостачання міста тимчасово буде припинено постачання води для мешканців вулиць Баха, І.Франка, Семенівська та прилеглих.

Орієнтовний час проведення робіт – до 16.00.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Увага! Аварійна ситуація у системі водовідведення!

Увага! Важлива інформація! Місто Золотоноша може залишитися без водопостачання!

У зв’язку із перепадами напруги, на головній насосній станції системи водовідведення вийшло з ладу насосне обладнання! Аварійна бригада Водоканалу займається ліквідацією! Але ситуація поки що непроста!

Просимо усіх максимально обмежити використання води! Користуйтесь накопичувальними ємностями (тазики, ванни тошо) і тимчасово на зливайте воду систему водовідведення!

У разі критичного наповнення стоків в резервуарах станції, Водоканалу доведеться обмежити водопостачання в місто Золотоноша!

Із надією на Вашу відповідальність!

comments powered by HyperComments