Аварійна ситуація на високовольтній лінії

Увага! Сталася аварійна ситуація на одній з високовольтних ліній, яка живить місто Золотоноша. Частина міста без електропостачання. Аварійні бригади РЕМу вже працюють над тим, щоб світло якомога скоріше з’явилося в домівках містян.

Позаштатна ситуація на системі водопостачання: закликаємо тимчасово обмежити споживання

Фахівці КП “Міський Водоканал” відібрав зразки води на кількох кварталах міста. Станом на цю годину перевищень за основними показниками, на які акредитована лабораторія комунального підприємства “Міський водоканал”, не зафіксовано. Зразки передаємо на лабораторії, де є можливість виконання більш розширених аналізів.

За інформацією Водоканалу, ані в резервуарі чистої води, який подає воду в місто, ані на свердловинах, специфічний запах не зафіксовано. Звідки з’явфився цей запах у міській мережі, поки що невідомо. Вивчаємо питання далі.

На разі здійснили хлорування води. Тож просимо поки що мінімізувати її споживання, а також не робити вживати без попереднього кип’ятіння.

Більше інформації на моїй сторінці в Телеграм-каналі заступника міського голови Олександра Флоренка: https://t.me/florenko_zolotonosha

Позаштатна ситуація на системі водопостачання: фахівці виконали детальний аналіз води

У звʼязку із поширенням інформації про наявність стороннього запаху у воді, яка постачається споживачам, повідомляємо: фахівці КП “Міський водоканал” вже декілька годин здійснюють перевірку системи водопостачання міста. Жодних позаштатних чи аварійних ситуацій на системі протягом останньої доби не виникало, ремонтні роботи не здійснювались.

Лабораторія комунального підприємства взяла проби води для детального аналізу. Перші показники будемо мати за декілька годин.

Також здійснені додаткові заходи для очищення, тому рекомендуємо перед вживанням перекипʼятити воду!

Увага! Відсутність водопостачання 6 грудня!

У зв’язку із аварією на системі водопостачання на вулиці Шевченка, завтра, 6 грудня, велика частина міста Золотоноша залишиться без води.

Йдеться мова про саму вулицю Шевченка: від перехрестя з Новоселівською (центральний ринок) – до хутора Згар, а також всі прилеглі вулиці – Миколаївська, частина Черкаської, частина Благовіщенської, Соборна, Гоголя, 2-й Гоголя, Євгена Півня та інші.

Водопостачання в кранах містян зникне від самого зранку. А відновити його, водоканалівці обіцяють до кінця робочого дня. Слідкуйте за інформацією!

Електропостачання: оперативна інформація станом на 19:00 24 листопада

УВАГА ! З 19:00 буде введено ЖОВТИЙ рівень обмеження електропостачання!

Перша черга буде без електроенергії з 19:00 до 21:00. Друга з 21:00 до 24:00. Далі вимикання буде відбуватися за звичним графіком цього рівня – на 3 через 3.

Слідкуйте за інформацією!

Електропостачання: оперативна інформація станом на вечір 24 листопада

Увага! У Золотоніській громаді поступово почало з’являтися світло. Увімкнення поки що – експериментальне, адже спостерігаються певні перепади напруги.

Тому вчергове звертаємося – максимально обмежити експлуатацію електроприладів та споживання енергії. Після того, як всі об’єкти будуть під’єднані, стане відомо про подальший режим роботи.

Про введення рівнів обмеження електропостачання чекайте на повідомлення пізніше.

Увага! Енергетична тривога!

Розпочалися години пікового навантаження на енергосистемі.

Після ракетної, терористичної атаки по низці областей України, в тому числі по Черкаській області, в Золотоніській громаді досі залишаються без світла тисячі абонентів. Просимо всіх вас терміново обмежити використання електроенергії. Вимкніть всі прилади, які спочивають багато ресурсів, а також обмежте освітлення, особливо зовнішнє. Підприємців просимо не вмикати рекламні вивіски на своїх закладах. Давайте допоможемо енергетикам відновити стабільне електропостачання!

В цей важкий час ми повинні підтримувати один одного!
Перемога буде за нами!

Позаштатне відключення електропостачання

Увага!

Припинено електропостачання в деяких населених пунктах золотоніської громади!

Для розвантаження енергомережі тимчасово без електрики залишилися населені пункти кропивнянського старостинського округу, частина села благодатне та деякі дачні кооперативи.

Про час відновлення електропостачання повідомимо пізніше!

Все залежить від того, як швидко вдасться стабілізувати мережу. Села – Кропивна, Маліївка, Щербинівка, частина Благодатного і всі дачні кооперативи навколо Благодатного.

Обмеження постачання електроенергії

“20 жовтня 2022 по ВСІЙ Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Ворог знову зруйнував генеруючі об‘єкти енергетики. Прошу поставитись до цього серйозно.

Починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це стосується жителів УСІХ областей країни. Якщо цього не зробити слід готуватися до тимчасових відключень.

Також, від сьогодні в містах буде обмежене використання вуличного освітлення. Це вимушені кроки. Тому всі разом працюємо на своєму фронті!”

Кирило Тимошенко, заступник керівника Офісу Президента

Енергетичний фронт: у громаді вимикається вуличне освітлення, закликаємо підприємців до обмеження споживання у пікові години

Шановні жителі громади!

У зв’язку з масованою ракетною атакою на об’єкти енергетичної інфраструктури України, з метою зменшення навантаження на енергосистему, враховуючи рекомендації Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо обмеження споживання електроенергії, управління житлово-комунального господарства ухвалило рішення про майже повне вимкнення вуличного освітлення на території Золотоніської громади до стабілізації ситуації в енергетичній сфері.

Додатково звертаємось до підприємців Золотоніської громади – обмежити споживання електроенергії у вечірні години з 17:00 до 22:00 та у вранішні години з 8:00 до 11:00 шляхом вимкнення рекламних вивісок, внутрішнього освітлення та іншого енергозатратного обладнання (електроопалення, кондиціонери, зайве холодильне обладнання, тощо)!

Зараз головне завдання всіх свідомих мешканців громади – добровільно зменшити споживання електроенергії і ставитися до нього розумно!

Тримаймо разом #ЕнергетичнийФронт!

Призупинення водопостачання

У зв’язку зі складністю здійснення аварійно-відновлювальних робіт на системі водопостачання міста, протягом дня буде припинено постачання води за такими адресами: Незалежності, Січова, Новоселівська.

Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Тимчасове призупинення водопостачання – вул. Нова, пров. 1-й та 2-й Новий

У зв’язку з аварійною ситуацією на системі водопостачання міста тимчасово буде припинено постачання води за такими адресами: вул. Нова, пров. 1-й та 2-й Новий.

Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Вимкнення лінії електропередач

За останню годину через негоду зафіксовано вимкнення лінії електропередач потужністю 35 кВт, наразі без світла залишилися села Кедина Гора, Благодатне, Деньги, Кропивна.

Аварійна служба Золотоніського РЕМ вже працює над усуненням пошкоджень. В разі виявлення повалених дерев, гілок, пошкоджень інших інженерних мереж повідомляйте “гарячу лінію” УЖКГ за номером +380 97 665 4922.

Увага! Погіршення погодних умов

На території Золотоніської громади спостерігається погіршення погодних умов. Синоптики прогнозують сильні пориви вітру, грози та дощ. В разі, якщо ви стали свідком пошкодження ліній електромереж, просимо звертатися до диспетчерської служби РЕМу за телефоном 2-33-00 або на “гарячу лінію” міської ради +380 98 430 2014

Станом на 20.00 вже зафіксовано декілька аварійних вимкнень електропостачання у деяких кварталах міста.

comments powered by HyperComments