Аварійна ситуація на високовольтній лінії

Увага! Сталася аварійна ситуація на одній з високовольтних ліній, яка живить місто Золотоноша. Частина міста без електропостачання. Аварійні бригади РЕМу вже працюють над тим, щоб світло якомога скоріше з’явилося в домівках містян.

Аварійне відключення електроенергії: Кропивна, Деньги, Коробівка

Через ускладнені погодні умови на частині території Золотоніської громади відбулося аварійне відключення електроенергії. Наразі частково знеструмленими залишаються сільські населені пункти – Кропивна, Деньги, Коробівка.

Аварійні бригади Золотоніського відділення ПАТ “Черкасиобленерго” працюють над усуненням ситуації. Орієнтовно до кінця доби енергопостачання буде відновлене!

Увага! Тимчасове припинення енергопостачання

У зв’язку із плановими роботами на лініях електромереж, тимчасово буде припинено енергопостачання за такими адресами: вулиці Барабашівська, Леся Курбаса (Некрасова), частина вулиці Шота Руставелі та прилеглі.

Орієнтовний час робіт – з 10:00 ранку до 16:00. Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Аварійна ситуація на лініях енергопостачання

Невідомими особами, які незаконно зрізали дерева в лісопосадці на виїзді з міста в напрямку села Вільхи, пошкоджено лінію електропередач. Через це кілька кварталів міста Золотоноша залишилися без електропостачання.

На місце викликали наряд Нацполіції. Аварійники РЕМу вже займаються ліквідацією аварії. Але, у зв’язку зі значними пошкодженнями мережі та завалами гілля, спрогнозувати час, коли з’явиться світло в домівках знеструмлених кварталів поки що неможливо.

Є вірогідність, що для деяких мешканців нашого міста ця ніч буде значно темнішою та холоднішою.

Із 18:00 вводиться зелений графік обмежень електропостачання

Увага!

В Золотоніській громаді з 18:00 буде введено ЗЕЛЕНИЙ графік обмежень електропостачання!

1️⃣ЧЕРГА – ГОДИНИ ВІДКЛЮЧЕННЯ
02:00-04:00
08:00-10:00
14:00-16:00
20:00-22:00

2️⃣ЧЕРГА – ГОДИНИ ВІДКЛЮЧЕННЯ
00:00-02:00
06:00-08:00
12:00-14:00
18:00-20:00

3️⃣ЧЕРГА – ГОДИНИ ВІДКЛЮЧЕННЯ
04:00-06:00
10:00-12:00
16:00-18:00
22:00-24:00

Електропостачання: оперативна інформація станом на 19:00 24 листопада

УВАГА ! З 19:00 буде введено ЖОВТИЙ рівень обмеження електропостачання!

Перша черга буде без електроенергії з 19:00 до 21:00. Друга з 21:00 до 24:00. Далі вимикання буде відбуватися за звичним графіком цього рівня – на 3 через 3.

Слідкуйте за інформацією!

Електропостачання: оперативна інформація станом на вечір 24 листопада

Увага! У Золотоніській громаді поступово почало з’являтися світло. Увімкнення поки що – експериментальне, адже спостерігаються певні перепади напруги.

Тому вчергове звертаємося – максимально обмежити експлуатацію електроприладів та споживання енергії. Після того, як всі об’єкти будуть під’єднані, стане відомо про подальший режим роботи.

Про введення рівнів обмеження електропостачання чекайте на повідомлення пізніше.

Увага! Енергетична тривога!

Розпочалися години пікового навантаження на енергосистемі.

Після ракетної, терористичної атаки по низці областей України, в тому числі по Черкаській області, в Золотоніській громаді досі залишаються без світла тисячі абонентів. Просимо всіх вас терміново обмежити використання електроенергії. Вимкніть всі прилади, які спочивають багато ресурсів, а також обмежте освітлення, особливо зовнішнє. Підприємців просимо не вмикати рекламні вивіски на своїх закладах. Давайте допоможемо енергетикам відновити стабільне електропостачання!

В цей важкий час ми повинні підтримувати один одного!
Перемога буде за нами!

Позаштатне відключення електропостачання

Увага!

Припинено електропостачання в деяких населених пунктах золотоніської громади!

Для розвантаження енергомережі тимчасово без електрики залишилися населені пункти кропивнянського старостинського округу, частина села благодатне та деякі дачні кооперативи.

Про час відновлення електропостачання повідомимо пізніше!

Все залежить від того, як швидко вдасться стабілізувати мережу. Села – Кропивна, Маліївка, Щербинівка, частина Благодатного і всі дачні кооперативи навколо Благодатного.

Обмеження постачання електроенергії

“20 жовтня 2022 по ВСІЙ Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Ворог знову зруйнував генеруючі об‘єкти енергетики. Прошу поставитись до цього серйозно.

Починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це стосується жителів УСІХ областей країни. Якщо цього не зробити слід готуватися до тимчасових відключень.

Також, від сьогодні в містах буде обмежене використання вуличного освітлення. Це вимушені кроки. Тому всі разом працюємо на своєму фронті!”

Кирило Тимошенко, заступник керівника Офісу Президента

Вимкнення лінії електропередач

За останню годину через негоду зафіксовано вимкнення лінії електропередач потужністю 35 кВт, наразі без світла залишилися села Кедина Гора, Благодатне, Деньги, Кропивна.

Аварійна служба Золотоніського РЕМ вже працює над усуненням пошкоджень. В разі виявлення повалених дерев, гілок, пошкоджень інших інженерних мереж повідомляйте “гарячу лінію” УЖКГ за номером +380 97 665 4922.

Планові відключення електропостачання

Увага!

За інформацією Золотоніського РЕМ, у зв’язку з проведенням регламентних робіт, завтра, 28 липня, з 9-00 по 12-00, буде відсутня електроенергія на вулицях Нечуя-Левицького та Миколи Негоди.

comments powered by HyperComments