Коробівка

Після святкування Дня села у Коробівці золотоніським комунальникам не довелося організовувати прибиральниць на збирання кульків, пластику та паперу, як це зазвичай буває у місті. Усе сміття сільчани вмістили у заздалегідь встановлені контейнери. «Живою» залишилася і гойдалка, яку реанімували після понівечення її, коли вона стояла на Великодні свята на центральній площі у Золотоноші.

Крупське

За словами старости села Надії Хомут, завезеним асфальтним сколом засипали вулицю Благовісна. Але трьох вантажівок для цього виявилося замало. Сільчани в очікуванні ще однієї машини. От тоді вже й відсвяткують переродження вулиці, де будь-який дощ віднині не страшний.

Благодатне

З косінням трави у селі допомагає СТОВ «Чапаєвське», виділили трактор з підвісною косою − швидше і масштабніше. У центрі поставили нові лавки, окультурили територію біля дитячого садочка – вивезли плити. Староста Дмитро Шевченко разом з депутатом міської ради Анатолієм Марченком проводять інформаційну роботу щодо вивезення ТПВ та укладення угод на користування цією послугою.

Кропивна

Завершена документальна підготовка, і незабаром село Щербинівка та куток Калинівка у Крупському матимуть вуличне освітлення, як і вулиця Жашківська, де виставлені три опори.

Деньги

Вулиця Ярська залишилася відрізаною від села. «Водоканалівці» оглянуть стан системи водовідведення. Запланований ямковий ремонт покриття у Хвильово-Сорочині. Закінчили розчищення старого кладовища. Працівники ПП «Базис17 плюс» встигли вивезти до негоди гілля, залишилися дрова.

Джерело: Золотоноша.City

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).