КП «Міський водоканал» повідомляє, що відповідно до пп.3 п.4 Загальних положень Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 22 листопада 2018 року № 315 для розподілу не приймаються показання вузла розподільного обліку, приладу розподільного обліку теплової енергії, що зняті (надані), починаючи з дати встановлення факту виходу його з ладу (закінчення строку повірки засобу вимірювальної техніки, що входить до його складу) або встановлення факту несанкціонованого втручання в його роботу (самовільний демонтаж, умисне знищення, пошкодження, розкомплектування, у тому числі порушення цілісності пломб, тощо), до дати прийняття на абонентський облік відремонтованого чи заміненого вузла розподільного обліку, приладу розподільного обліку теплової енергії або повіреного засобу вимірювальної техніки, що входить до його складу.

Тому, просимо в двомісячний строк із дня отримання за Вашою адресою проживання такого повідомлення надати до КП «Міський водоканал» документи, що підтверджують проходження повірки приладом розподільного обліку (лічильником).

У разі відсутності підтверджувальних документів для споживача відповідно до п.6 Розділу ХIII Методики буде застосовуватися норма споживання, встановлена органом місцевого самоврядування з урахуванням кількості фактичих жителів та коригуючого коефіцієнту.

Для отримання додаткової інформації звертатись до  КП «Міський водоканал» за адресою: вул. Шевченка, 156, м. Золотоноша,  тел. 2-93-19,  2-93-31.