16 золотоніських вулиць капітально відремонтували протягом 6 місяців. Для будівництва твердого покриття залучили 13 мільйонів гривень державних коштів та понад 2 мільйони з міського бюджету. Про це інформує видання Золотоноша.City.

Таку цифру озвучила на черговій сесії міської ради 31 серпня голова комісії з питань фінансів, цін, побутового та торгівельного обслуговування, господарської діяльності Вікторія Остроглазова. За її словами, у цьому році за шість місяців на 16 дорогах розпочаті ремонтні роботи. На ці потреби витрачено понад 13 мільйонів гривень державних коштів та 2,1 мільйона гривень з міського бюджету.

У Золотоніській територіальній громаді загальна кількість вулиць та провулків складає 350, у тому числі мережа комунальних доріг сягає 290 км.

80% доріг мають тверде покриття. Протяжність вулиць, обладнаних закритою дощовою каналізацією – 25 км. На утримання доріг, проведення поточних та середніх ремонтів з міського бюджету спрямовано 4,2 млн грн.

На 1 липня кількість проєктів на ремонт асфальтного покриття вулиць, виготовлених мешканцями міста у рамках програми «Золотоноша власними руками», значно зменшилася. В управлінні житлово-комунального господарства, яке веде облік проєктно-кошторисної документації, що пройшла експертизу і отримала висновок фахівців, із 40 залишилося 27 нових проєктів для проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиць міста. Загальна сума будівництва – майже 28 млн грн, 13 дворових заїздів – трохи більше як 8,5 млн грн. Як відмічає Вікторія Володимирівна, це позитивний приклад співпраці між громадою, місцевою владою та державою.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).