У Золотоноші активно тривають ремонти дорожнього покриття, що нерідко сприяє потребі перенаправляти автомобільний трафік з вулиці на вулицю та змушує водіїв шукати об’їзні шляхи. Проте це, зазвичай, короткотривалі проблеми, які швидко вирішуються. А от роботи на міському каналізаційному колекторі по вулиці Шевченка – проєкт довготривалий та затяжний, тож і шляхи руху автомобілів мають бути відповідні, а не кому який заманеться.

Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Попри вказівники та попереджувальні знаки «Об’їзд», чимало водіїв активно ігнорують прості правила дорожнього руху. Вулиця Благовіщенська, яку виокремили під цю потребу, розрахована на подібні обставини. Утім такого аж ніяк не можна стверджувати про вулиці Соборна, Гоголя тощо.

Спеціально через тих, кому байдуже до заборонних знаків у районі Свято-Успенського собору та хто завзято не помічає попереджувальні позначки на перехресті Шевченка-Черкаська, на вулицях, які користуються попитом у порушників, чергують поліцейські патрулі.

Хто не дотримується елементарних правил, а бажає зайцем проскочити чи зрізати шлях – отримує натомість не заощаджений час, а адмінпротокол.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).