До уваги жителів міста! Нагадуємо, що одно- та семикубові баки призначені лише для збору твердих побутових відходів. Обрізане гілля дерев і кущів слід складувати біля баків!

Як відомо, КП «Міський водоканал» вивозить сміття, що зібране у контейнерах. Цю послугу оплачують ті золотонісці, які уклали договори з підприємством на вивезення твердих побутових відходів. Графіки накопичення (відповідно й вивезення) майстер регулює відповідно до кількості абонентів, які мають договори на вивезення ТПВ – за контейнерною схемою. Тим часом гілля, що містяни складають біля баків, вивозить на полігон приватне підприємство «Базис плюс». Минулого тижня вони придбали подрібнювач обрізаних гілок. Складаючи гілля у баки, ви додаєте роботи комунальникам та лишаєте можливості утилізовувати побутові відходи іншим золотонісцям!

Тестові випробування придбаного обладнання відбудеться на комунальній ділянці лісу у Кединій Горі, – ділиться планами з виданням Золотоноша.City директорка “Базису” Олена Козлова. – Ми випиляли дерева і маємо намір подрібнити гілля на тирсу, щоб прибрати ділянку від захаращень. А потім візьмемося за гілля, яке звозимо від баків на полігон.

Також звертаємося з великим проханням до золотонісців: хто має власний транспорт – за можливістю везіть гілля на загальноміське сміттєзвалище. Таким чином ви зменшите навантаження на комунальні служби і заощадите міський бюджет.

Окремо зауважимо, що інспектори муніципального сектору УЖКГ провели рейд вулицями, де мешканці розірвали договори з комунальним підприємством, бо змінили місце проживання, виїхали тощо. Як виявилось, на Семенівській, Красногірській та Козацькій за вказаними адресами цілком безпечно проживають люди. користуючись безкоштовно послугами вивезення сміття за рахунок добропорядних жителів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).