Директорка «Базис Плюс» Олена Козлова розповіла журналістам Золотоноша.City про вже звичну для комунальників зайнятість стосовно забезпечення твердим паливом громадян. Роботи продовжуються, дрова поступово розвозяться відповідно до складеного за заявами мешканців переліку.

Списки поділяються на внутрішньо переміщених осіб та родини військових, малозабезпечені й люди з інвалідністю. Зі слів Олени Олександрівни, станом на 25 січня 2023 року, переселенці отримали 291 складометр твердого палива, тобто – 48 машин. Друга група людей – 336 складометрів, себто 56 автомобілів.

Окрім цього, старости у селах громади також продовжують невпинне забезпечення дровами. На тлі цього перший заступник міського голови Олег Масло зауважив, що старостатам необхідно активніше проводити роз’яснювальну роботу і тримати комунікацію з мешканцями, оскільки багато поданих громадянами заяв не завжди аргументовані.

Так, скажімо, у першу чергу беруться до уваги люди, у яких реально нічого немає – ні газового опалення, ні електричного. І дрова для них – єдиний можливий спосіб не замерзнути взимку. Ті, хто потребує допомоги, але при цьому має доступ до газового опалення – отримають її також, але у другу чергу, оскільки держава продовжує утримувати ціну на газ і пересічні громадяни мають можливість, на відміну від тих же підприємств (для яких цінник у кілька разів вищий), більш-менш вкладатися у видатки на тепло, якщо воно апріорі доступне у їхній оселі.

У питанні забезпеченні золотонісців твердим паливом насамперед дивляться на реальну потребу

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).