На одному із численних засідань топонімічної комісії, до складу якої входять знані і шановані золотонісці – Володимир Ситник, Надія Максименко, Віталій Побиванець, Валентина Заїка, директорка краєзнавчого музею Віта Ямборська запропонувала: «А чи не можна церемонію прощання організувати у Меморіальному парку, де ми вшановуємо пам’ять воїнів АТО, героїв Небесної Сотні, афганців, прикордонників, чорнобильців – усіх, хто свого часу загинув, захищаючи Україну!» «Площа залишиться для урочистостей, а в цьому тихому парку, схованому від міського шуму і гамору, з усіма почестями проводили б Героїв у вічність», – підтримав Віталій Побиванець. Про це розповідає видання Золотоноша.City.

Абсолютно усі присутні визнали цю думку слушною. Взяли пропозицію на контроль секретар міської ради Наталія Сьомак та заступник міського голови Олександр Флоренко. У Меморіальному парку підготували місце для прощальної церемонії. Для зручності заїзду церемоніального спецтранспорту зрівняли асфальтом перехід із дорожнього покриття на алею.

— Так, враховуючи пропозиції містян, ми відремонтували круг, – прокоментував Олександр Флоренко. – Але дай боже, щоб локація не знадобилася для прощання з Героями, а тільки для відпочинку та прогулянок містян і гостей Золотоноші.

На другому пленарному засіданні 32-ої сесії депутати Золотоніської міськради передбачили перший транш коштів – 240 тисяч грн – на виготовлення банерів із зображеннями загиблих золотоніських Захисників України, яких уже 39. Їх встановлять у Меморіальному парку, створивши Алею Слави. Прощаючись із Героєм (але хай усі повернуться живими), кожен мимохіть згадає і вшанує тих, хто загинув за нас, за рідне місто, українську землю.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).