Золотоніські енергетичні мережі: очільник доповів, що підприємство працює в штатному режимі. Днями фахівці здійснили ліквідували аварійну ситуацію на мережі у Коробівці. Також додав, що активно триває підготовка до зимового періоду.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення у разі планових відключень електроенергії. У випадку ж аварійних відключень, за можливості, надати інформацію населенню про орієнтовний час ліквідації аварії.

КП «Міський водоканал»: як зазначив керівник підприємства, протягом минулого тижня виникло 6 поривів мережі водопостачання. Фахівці оперативно ліквідували аварійну ситуацію на вулицях: Барабашівська, Нова, Богодухівська, Троїцька, Шепелівська та пров. 1-й Благовіщенський.

Завдання: оперативно ліквідувати пориви мережі водопостачання.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що у місті триває комплексна робота з підготовки до зимового періоду всіх житлових будинків. Фахівці здійснюють планові та аварійні обходи, оцінюють стан будівель, обстежують дахи, де можливо потрібно прочистити стоки для дощових вод, виконують роботи з планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380V»: підприємство працює в штатному режимі. Протягом минулого тижня були здійснені аварійно-відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення у селах громади.

Завдання: замінити лампи на вуличних ліхтарях за заявками мешканців сіл громади.

Начальник управління ЖКГ: доповів про роботи з поточного ремонту по вулиці Шевченка у м. Золотоноша. Інші питання вирішуються в робочому порядку.

Завдання: здійснення контролю за роботами з утримання територій та об’єктів благоустрою на території громади у належному технічному та санітарному стані.

Служба благоустрою: Працівники активно продовжують виконувати роботи з косіння трави, підмітання прибордюрної частини дороги, обрізання дерев та забезпечення твердим паливом людей пільгових категорій.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).