Золотоніські комунальники використовують нинішню погожу днину, щоб зробити наше місто чистим і благоустроєним та підготуватися до зими. Про це інформує видання Золотоноша.City.

Ремонтники КП «Золотоніський міський водоканал» усувають неполадки у роботі каналізаційних систем багатоповерхівок на Незалежності, 41 та Черкаська, 85. Особлива проблема виникла на першій мережі через наявність там трьох потужних кабелів. «Водоканалівці» шукають найоптимальніший шлях вирішення питання.

Міські очисні споруди Золотоноші працюють стабільно, і станом на 25 листопада показники скидів стічних вод перебувають в межах норми.

Одне з дорожніх підприємств надало місту 15 вантажівок асфальтного сколу. Завдяки цьому вдалося засипати усі ями на хуторі Гришківка, під’їзд до автотранспортного підприємства, проблемні ділянки на вулиці Згарська, на спуску до кринички, частково провулок Баумана і заїзд на Баха, 90.

За словами директора ПП «Базис плюс» Олени Козлової, працівники підприємства здійснюють обрізання дерев по місту.

З міського бюджету виділені кошти на спорудження паркану навколо нового спортивного майданчика у СШІТ №2. Але необхідно спиляти 2 дерева, які стали на заваді будівельним роботам.

Працівниці дільниці благоустрою приватного підприємства впорядковують територію парку Неверовського: «стрижуть» кущі та дерева, вигрібають листя та сміття. Біля стадіону «Колос» вони вирізали усі хащі та зібрали купи різного непотребу і відходів. Тепер покладають надію, що місцеві мешканці оцінять добрі наміри комунальників щодо наведення порядку у цьому куточку міста і з повагою поставляться до їхньої важкої праці.

ПрАТ «Янтарь» проводить планові ремонтні роботи у кількох під’їздах багатоповерхівок та на дахах.

Головуючий звернувся до головного інженера підприємства Олександра Онопрієнка з проханням провести бесіду з двірниками, щоб не зносили опале листя у не відведені для цього місця. Разом з обпиляними гілками вони складують його прямо на центральних вулицях міста. Прийдешньою суботою працівники товариства вивозитимуть листя та гілки з дворів двоповерхівок у районі машинобудівного заводу.

Електрики ТОВ «380 В» проводять заміну ліхтарів вуличного освітлення, які вийшли з ладу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).