Початок 2022 року в Золотоніській громаді був сповненим надій і сподівань на реалізацію декількох амбітних планів:

  • завершення реконструкції ІІ-ї черги колектора системи водовідведення міста;
  • ще більш активна, ніж у 2021 році, реалізація програми “Громада власними руками”. Станом на січень вже було погоджено ремонт 32 вулиць. І це тільки на початку року. В тому числі і капітальний ремонт вулиць сільських населених пунктів, які увійшли до нашої громади;
  • продовження будівництва зони відпочинку поблизу спортивного майданчику з елементами інклюзії поблизу річки Золотоношка;
  • продовження робіт з очищення річки;
  • придбання нової комунальної техніки, великогабаритних сміттєвих контейнерів;
  • завершення будівництва резервуару чистої води для потреб міста;
  • будівництво нової теплотраси в районі 2-ї та 3-ї шкіл;
  • будівництво нових ліній вуличного освітлення в сільських населених пунктах;
  • та ще і ще більше робіт для сталого розвитку та розквіту громади, які б постійно поліпшували життя наших громадян.

Та хворий сусід з імперськими маніакальними амбіціями вирішив змінити наш звичний і мирний спосіб життя. Незважаючи ж на всі загрози і ризики, комунальна галузь не зупинялася жодного дня. У 2022-му році робота комунальників видалась складною, але плідною і тому ми хотіли б поділитися своїми досягненнями.

Перш за все – відремонтованим колектором но вулиці Шевченка, таким довгоочікуваним та складним зважаючи, на труднощі 2022 року. Замінили труби системи водовідведення на ділянці близько 900 метрів, влаштували повністю нове дорожнє покриття із заміною бордюрних каменів на площі майже 15 тисяч квадратних метрів, пластикову дорожню розмітку.

Менш знаковими, але не менш масштабними стали підготовчі роботи з побудови майбутнього парку Перемоги. Тут де ще зовсім нещодавно були непролазні хащі, але вже замайорів силует майбутнього парку.

До речі, щодо будівництва пішохідних зон: нова пішохідна доріжка на вулиці Баха стала справжнім подарунком для мешканців густонаселеного мікрорайону. Другий етап будівництва буде завершено у 2023 році.

Ремонт доріг, у зв’язку з бюджетними обмеженнями, хоч і був лише поточний та дрібний, проте дуже масштабний – здійснені роботи на більше ніж 60 вулицях міста та сіл. Відразу після ремонтних робіт на основних вулицях центру нашої громади ми здійснили нанесення дорожньої розмітки.

Окремо хочеться відзначити роботу служби благоустрою, яка з першого дня вторгнення ворога стала основним помічником у побудові оборонних укріплень на території громади, не полишаючи свою основну роботу – забезпечення чистоти, порядку та благоустрою в кожному населеному пункті нашої громади.

Незважаючи на всі труднощі з фінансуванням, мешканці громади протягом сезону могли милуватися квітковими інсталяціями у парку Шевченка (на честь наших славетних Збройних сил України), на алеї троянд, алеї чорнобривців. Не зупинявся догляд за всіма клумбами, зеленими зонами, зеленими насадженнями.

В якості подарунку і вдячності мешканцям громади, силами та коштами служби благоустрою, встановлено новорічну інсталяцію на площі.

Не зупинялися роботи і у сфері водопровідно-каналізаційного господарства. Як приклад співпраці всіх гілок місцевої влади із законодавчою та структурних підрозділів виконавчого комітету – реалізація амбітного проекту щодо завершення реконструкції частини колектору системи водовідведення, про який детальніше згадали вище.

Наразі наближаються до завершення роботи із реконструкції системи водопостачання міста (добудова резервуару чистої, заміна 1,5 км водогону, реконструкція свердловин, що подають воду для всього міста).

Можна ще довго підводити підсумки робіт, які вдалося виконати протягом найтяжчого року в житті всіх нас, в історії нашої України. Але ми завжди пам’ятаємо і шануємо тих, завдяки кому наша громада, на щастя, чула і знала про бойові дії тільки із повідомлень ЗМІ, – Збройним силам України!

Безмірна подяка їм за те, що ми в тилу маємо змогу працювати і розвивати комунальну галузь! А роботи обов’язково триватимуть і в новому 2023 році!

Від працівників комунальної сфери щиро бажаємо всім Вам в наступному році добробуту родинам, злагоди, МИРУ і обов’язково – ПЕРЕМОГИ !!!

Слава Збройним силам України ! ??

Слава Україні ! ??

Управління житлово-комунального господарства

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).