Цього тижня енергетиками підрядної організації після пуско-налагоджувальних робіт завершено освітлення вулиці Неверовського. Нові 8 LED ліхтарів з’явилися на ділянці вулиці від перехрестя Черняховського до дев’ятиповерхівки. Щоб освітити цю ділянку комунальникам довелося прокласти нову мережу довжиною більше трьохсот метрів. Також електриками ТОВ “380” проводяться поточні ремонти ліній електромереж та світлоточок в населених пунктх громади. Зокрема відновлено мережу на в’їзді до села Деньги та проведено поточні ремонти ліхтарів у селі Благодатне.

Розпочато поточні ремонти головних вулиць міста. Так, протягом цього тижня шляховиками ПрАТ “Золотоношарембуд” були проведені підготовчі роботи та асфальтування ділянок уражених ямковістю на вулицях Визволення, Богодухівська та частина вулиці Шевченка, а вже наприкінці тижня було вирішено проблемне питання з ділянкою на вулиці Сагайдачного.
– В першу чергу, паралельно з роботами на центральних вулицях міста приділити увагу дорогам, які ведуть до кладовищ. Скоро поминальні дні і ми маємо забезпечити під’їзди до усіх кладовищ. Вулиця Сагайдачного має бути найпершою адже там ситуація нестандартна. Нажаль попередні роботи не дали результату, через рельєф вулиці знову після злив та танення снігу відбулося просідання плит – потрібно вирішувати це питання негайно, – зазначив на щотижневій нараді комунальників начальник управління Артем Харін.
Працівниками управляючих компаній багатоквартирних будинків розпочаті роботи з поточних ремонтів дахів багатоповерхівок також проводилися ремонти на будинкових мережах водовідведення. Як зазначив голова ПрАТ “Янтарь”, його працівниками також розпочаті роботи з ремонту вентиляційних каналів, фарбуванню та побілці підїздів (із доповіді на нараді комунальників Володимира Гончара).
Працівники приватного підприємства “Базис плюс” продовжують здійснювати доглядові роботи. Після минулоп’ятничної толоки дільницею озеленення було здійснено мульчування висаджених дерев.

– Наші люди та техніка працюють в цілодобовому режимі, позмінно. Частина працівників постійно працює у наших теплицях, щоб підготувати саджанці квітів та рослн до висадування у відкритий ґрун, як тільки це дозволить температура повітря. Іншими проводяться роботи по прибиранню кладовищ у селах громади. Нажаль, у попередні роки їм приділялося мало уваги і зараз роботи вистачає усім. Щоб встигнути до поминальних днів ми залучили додаткову техніку приватників. Роботи багато, працівики розділені у різні локації якпо місту так і в селах – зазначила Олена Козлова.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).