Службовці продовжують наводити лад в місті. Вони переймаються екологічною ситуацією і хочуть привчити містян до цивілізованого вивезення непотребу.

Контролери КП «Міський водоканал» продовжують процес переукладення договорів нового типу на вивезення ТПВ.

У нашому місті послугою з вивезення твердих побутових відходів користується кожен. Проте чи усі відповідно до чинного законодавства уклали договір на вивезення ТПВ?

Керівництво КП «Міський водоканал» стверджує, що є громадяни, які категорично відмовляються від укладання договору на вивіз сміття, мотивуючи тим, що у них воно відсутнє. В той час, ми постійно спостерігаємо картину «процвітання» стихійних сміттєзвалищ у лісосмугах, ярах, лісах.

Та ті хто, уклали договори успішно користуються даною послугою. Спеціалісти відділу муніципального інспектування управління ЖКГ Золотоніського міськвиконкому моніторять стан контейнерних майданчиків, виникнення стихійних сміттєзвалищ у Золотоноші та околиці міста, де люди накопичують непотріб. Контролери КП «Міський водоканал» продовжують процес переукладення договорів нового типу на вивезення ТПВ.

Протягом тижня у мікрорайоні Струнківка контролери уклали 19 таких документів. На часі – вулиці Баха, Лікарняна та прилеглі до них. Саме на цих околицях, де виникли стихійники, і зосереджена увага комунальних служб міста. Про це повідомляє інтернет видання Золтоноша.City.

Потребують оновлення і договори на вивезення сміття з мешканцями вулиць, прилеглих до 23 Вересня, у зоні дії контейнерних майданчиків.

Також бригада Віталія Шморгуна «Міськводоканалу» провела плановий огляд систем міських фонтанів. Працівниці благоустрою здійснили санітарну чистку водограїв.

А на центральній клумбі парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка працівники ПП «Базис плюс» встановили імпровізований рояль. Інструмент – бутафорний, тож мелодій не народжує. Натомість вабить своїми цнотливими білосніжними боками, що заставлені вазонами з бузковими петуніями. Надто стильно та оригінально! Вабить око дорослих і малих відпочивальників.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).