Квіти на міських клумбах, підстрижені газони, кущі, нові зелені насадження.

Озеленення міста зазвичай формує імідж та враження про нього чи певну його частину, саме краса зовнішнього простору біля міських споруд створює наш настрій і затишок. Починаючи з найдавніших часів у всіх теоретичних розробках з містобудування зеленим насадженням відводилось чільне місце. У Золотоноші за озеленення міста відповідає ПП “Базис Плюс”. З настанням весни комунальники зробили чимало важливих кроків. Золотоноша щодня доводить, що вона гідна почесного звання квітучого міста. У озелененні міста позитивні зміни, які тішать око містян та гостей. Зусилля комунального підприємства спрямовані на те, щоб наше місто стало затишнішим, комфортнішим та безпечнішим. Зовсім нещодавно Золотонісці побачили нову інсталяцію-квітник в центральній частині парку ім. Т.Г. Шевченка. Це біле фортепіано, у якому, на місці клавіш та із зовнішньої сторони, квітнуть ніжні петунії.

За словами директора ПП «Базис Плюс» Олени Козлової – ця квіткова композиція ще не завершена, та зовсім скоро один з основних музичних інструментів доповнять ще два , не менш цікавих. Інсталяція з квітів та музичних інструментів перегукується з подіями котрі відбуваються в парку і нагадує нам про чудові музичні вечори, котрі проходять на літній сцені.

І ще один барвистий, квітковий сюрприз для золотонісців. На пагорбі поруч з пам’ятним меморіалом «Танк» працівники служби з благоустрою вже розпочали формувати нову масштабну картину з квітів. Начальник УЖКГ Олександр Флоренко на своїй сторінці у Facebook запропонував містянам відгадати, що саме буде зображено на пагорбі.

Тільки спільними зусиллями, взаємною повагою та підтримкою ми зможемо досягти успіхів, озеленити наше місто, зробити його комфортним, затишним та квітучим.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).