Війна Росії проти України спричинила кризу в галузі охорони здоров’я. Це стосується, як місцевостей, де ведуться активні бойові дії, так і тих, де нині проживає чимало внутрішньо переміщених осіб. Фонд міжнародної солідарності Республіка Польща (Solidarity Fund PL in Ukraine) у партнерстві з BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego – Польський Банк розвитку) та завдяки фінансуванню Європейського Союзу придбав та передав для підрозділів місцевої пожежної охорони портативні дефібрилятори. Серед підрозділів, які отримали цей важливий медичний прилад – Добровільна пожежна команда села Благодатне, Золотоніської територіальної громади.

Дефібрилятор – невеликий пристрій, що відіграє важливу роль у порятунку життя людей, які перенесли серцевий напад. За фінансової підтримки Фонду міжнародної солідарності проведене спеціалізоване навчання для кількох десятків добровольців з місцевих пожежних підрозділів щодо використання цього рятувального пристрою.

– Це необхідний інструмент для реагування на нові виклики, спричинені навантаженням на здоров’я людей. Завдяки цьому пристрою ми зможемо допомогти людям у випадку проблем із серцевою діяльністю. Дефібрилятор – це спеціалізоване обладнання, яке рятує життя. Навчання використовувати цей тип обладнання не лише допомагає у реальній ситуації, а й сприяє розвитку потенціалу нашої команди, – зазначив начальник Добровільної пожежної команди Максим Масюк, коментуючи появу у підрозділі новітнього медичного обладнання.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).