Сьогодні вчергове члени Добровільної пожежної команди села Благодатне швидко і професійно ліквідували займання, яке могло привести до більш серйозних наслідків. Ліквідація відбувалась під керівництвом завідувача сектору безпеки громади Максима Масюка та за активної участі поліцейського офіцера громади Романа Авраменка,

За словами Максима Масюка, до них надійшло повідомлення від небайдужих громадян щодо займання сміттєзвалища. Добровольча пожежна команда разом із поліцейським офіцером громади виїхали на місце  та ліквідували пожежу!

– Звертаюся із проханням до наших жителів – не будьте байдужими, телефонуйте завчасно при виявленні схожих ситуацій. Вчасне інформування попередить до недопущення більш серйозних наслідків. – коментує ситуацію посадовець.

Нагадаємо, у Золотоніській територіальній громаді реалізований проєкт “Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні”. Відбувається він за сприяння Фонду міжнародної солідарності у рамках програми “U-LEAD з Європою”.

Добровольці – це перші помічники професійних рятувальників, які реагують на пожежі та надзвичайні ситуації, що виникають на території громади. Перш за все, мова йде про небайдужих громадян, які вирішили здійснити свій внесок у забезпечення безпеки громади. Люди, які готові залишити всі свої справи на час виклику аби врятувати чиєсь життя!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).