Увага! Вечірні робити з нанесення розмітки!

Станом на 21.00 на центральній вулиці міста – Шевченка – тривають роботи із нанесення дорожньої розмітки!

Будьте максимально уважні та обережні – на проїзній частині працюють дорожні працівники!

Дотримуйтесь швидкісного режиму та вимог тимчасових дорожніх знаків!

До уваги водіїв! На центральній вулиці наносять дорожню розмітку

Розпочались роботи з нанесення дорожньої розмітки в центральній частині міста та по всій довжині вулиці Шевченка. Здійснюється це з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та безпеки пішоходів, в першу чергу!

Від сьогодні розпочаті роботи з нанесення дорожньої розмітки в центральній частині міста. Від сьогодні розпочаті роботи з нанесення дорожньої розмітки в центральній частині міста. Також розмітка буде нанесена і на щойно відремонтованій ділянці вулиці Шевченка – скоро там з’являться новенькі пішохідні переходи та розмітка поблизу кругового руху, на перетині  із вулицею Захисників України, відповідно до нової схеми організації дорожнього руху, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області.

Будьте уважні та обережні! На проїзній частині працюють дорожні працівники!

 

Увага! Обмеження руху на вулиці Шевченка

До уваги водіїв!

У зв’язку з дорожніми роботами у четвер, 13 вересня, з 10:00 виїзд із вулиці Захисників України на вулицю Шевченка буде повністю перекритий. Натомість на Садовому проїзді тимчасово буде організований двосторонній рух.

Обмеження руху на вулиці Шевченка

У зв’язку з початком робіт із поточного ремонту частини вулиці та влаштування кільцевої розвʼязки, з 06 вересня буде значно ускладнено рух на центральній вулиці Шевченка (від перехрестя із Садовим проїздом до перехрестя із вулицею Захисників України).

Користуйтесь альтернативними шляхами обʼїзду вищезазначеної ділянки!

Зважайте на дію тимчасових дорожніх знаків і не паркуйте транспортні засоби на ділянці виконання дорожніх робіт!

Увага! 01 вересня: перекриття вулиці Шевченка в районі вокзалу

За повідомленням Відокремленого структурного підрозділу “Черкаська дистанційна колія №6” Одеської Залізниці, 01 вересня 2023 року із 09:00 до 17:00 на залізничному переїзді на вулиці Шевченка будуть здійснюватися ремонтні роботи із повним перекриттям дорожнього руху.

Користуйтесь альтернативним маршрутом – через вулицю Богодухівська та автошляхом Н-08.

Увага! Вечірні роботи з нанесення дорожньої розмітки!

До уваги водіїв! На вулиці Черкаській (від перетину із Шевченка до Благовіщенська) тривають роботи з нанесення дорожньої розмітки.

Будьте максимально уважні і обережні, дотримуйтесь швидкісного режиму у населеному пункті та вимог тимчасових дорожніх знаків.

На проїзній частині працюють шляховики!

На вулиці Черкаській стартував ремонт дорожнього покриття

Увага! Шановні водії!

Розпочався ремонт частини вулиці Черкаська! На дорозі працює велика кількість людей і техніки! Рух транспорту на цій ділянці значно ускладнений. Просимо бути максимально уважними та обережними!

Тимчасова схема об’їзду частини вулиці Черкаської

До уваги водіїв!

У зв’язку з поточним середнім ремонтом (із заміною бордюрного каменя) вулиці Черкаської від ранку 17 травня введено тимчасову схему об’їзду ділянки, де будуть працювати шляховики.

Під виконання робіт підпадає частина Черкаської – від перехрестя із Шевченка до перехрестя із Благовіщенською (повністю охоплюючи його).

У зв’язку із цим пропонуємо альтернативні та оптимальні шляхи сполучення, що передбачають використання вулиць Ринкова, Січова, Незалежності та Садовий проїзд.

Перепрошуємо за тимчасові незручні: хоч і не зовсім приємні, але дуже нагальні.

Дорожні роботи на перехресті Шевченка – Садовий проїзд

У зв’язку із проведенням дорожніх робіт но вулиці Шевченка поблизу перехрестя із вулицею Садовий проїзд рух транспорту ускладнено.

Просимо водіїв та пішоходів бути уважними та обережними!

Зважайте на дорожню обстановку!

Перекриття руху на ділянці вулиці Шевченка

У зв’язку із проведенням поточного дрібного ремонту дорожнього покриття, 02 травня із 6:00 до 18:00 рух на ділянці вулиці Шевченка від перехрестя із Благовіщенською до Богодухівської буде ПОВНІСТЮ ОБМЕЖЕНИЙ.

Шановні водії та пішоходи, будьте уважними та обережними! Звертайте увагу на дорожню обстановку.

Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Поточний ремонт дорожнього покриття в районі ЗМЗ

До уваги водіїв!

У Золотоноші розпочались підготовчі роботи до поточного ремонту дорожнього покриття. 24 квітня роботи тривали на вулиці Шевченка в районі ЗМЗ. Як повідомляє заступник міського голови Олександр Флоренко, в рамках робіт на ділянці центральної вулиці, від Благовіщенської до Богодухівськойо, шляховики облаштовують фінальний шар асфальтного покриття. Також тут замінять бордюрний камінь на непарній стороні і вирівняють зелену зону. На решті ж вулиці здійснять  ямковий, поточний ремонт.

На зображенні може бути: 4 людини та трава

Розпочалось нанесення розмітки на вулицях Золотоноші

До уваги водіїв!

На вулицях Золотоноші розпочались роботи із нанесення дорожньої розмітки. На частині вулиці Шевченка, де нещодавно було повністю оновлено асфальтне покриття, розмітку наносять рідким пластиком.

Просимо водіїв бути максимально уважними та обережними!

Працюємо далі!

Перекриття руху на вулиці Шевченка

У зв’язку з проведенням робіт із влаштування зливової каналізації на проїзній частині вулиці Шевченка, 11.10.2022 з 9:00 рух вулицею Шевченка буде повністю перекрито від перехрестя вулиць Благовіщенська/Шевченка до перехрестя вулиць Шевченка/Богодухівська.

Термін виконання робіт – 2 дні.
Маршрутні транспортні засоби рухатимуться за тимчасовим графіком. Міські автобуси їздитимуть тільки до РМЗ:
№1 Відправлення від РМЗ: 7:50(до ТЦ); 8:30; 11:25; 12:45(до ТЦ);16:20; 17:20.
№2 Відправлення від РМЗ: 8:25; 9:45; 11:05; 17:15.
№4 Відправлення від РМЗ: 7:45; 12:10; 17:05; 18:10.
№5 Відправлення від РМЗ: 7:05; 8:10; 11:55; 17:10.

Перепрошуємо за тимчасові незручності!

 

Асфальтні роботи на тротуарі вулиці Черкаської

На тротуарі по вулиці Черкаська, від Благовіщенської до Січової, розпочато асфальтні роботи. У зв’язку з цим, на даній ділянці вулиці ускладнено рух для транспорту та пішоходів. Представники підрядної організації планують завершити роботи до кінця поточної доби. Будьте максимально уважні та обережні!

Дорожні роботи на Лікарняній та Тулікова

Тривають ремонти дорожнього покриття вулиць міста Золотоноша. Наразі, застосовуючи спец автомобіль УЯР-01, здійснюється ліквідація ямковості на вулиці Лікарняна. Рух транспорту на даній вулиці ускладнено. Просимо водіїв бути уважними та обережними!

У Золотоноші тривають ремонтні роботи дорожнього покриття

Саме зараз проводиться ремонт дорожнього покриття по вулиці Незалежності. Наразі, по цій вулиці, відбувається облаштування нового бордюрного каменя, від перехрестя з вул. Новоселівська до перехрестя з вул. Іподробна. Також, на цій ділянці буде повністю замінено асфальтне покриття. Роботи з асфальтування планують завершити до кінця поточного тижня.

comments powered by HyperComments